Przystanek Szlakówka

 

 

 

 

Rozgość się

Szlakówka…

… to ponad 200-letni dworek. Mieszkał w nim Szlakowy z rodziną, którego zadaniem było strzeżenie lasu Ordynacji Zamojskiej przed grabieżami. Dziś to wygodne i oryginalne noclegi dla każdego – zakochanych par, rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych.

W Szlakówce bogata historia Roztocza przenika się z nowoczesnością, najwyższym, międzynarodowym standardem obsługi i holistycznym podejściem do spełniania potrzeb gości.

O nas

Szlakówka to dworek z końca XIX w. pierwotnie będący siedzibą gajowego szlakowego, sprawdzającego legalność wywożonego z lasów ordynacji zamojskiej drewna.

Szlakówka to więcej niż noclegi – to miejsce, gdzie zaczyna się żyć! Malownicze położenie na Roztoczu, zachwycające widoki sprawiają, że miejsce to uwiedzie nawet najbardziej wymagających podróżników, zachęci do zatrzymania się, zrelaksowania i delektowania każdą chwilą.

Tutaj z ogromną troską pielęgnujemy lokalne tradycje jednocześnie oferując gościom wyrafinowany design. Unikalny klimat apartamentów to efekt połączenia nowoczesnych akcentów architektonicznych i stylistycznych z wyjątkową historią, dyskretnie obecną w każdym zakątku Szlakówki.

Apartament Złoty

Apartament glamour

Apartament leśny

Sala rekreacyjno-szkoleniowa

Wyżywienie

 

Galeria

Kontakt

Adres

Brody Duże 1, 22-460 Szczebrzeszyn

Telefon

+48 663 447 921

Call Now Button